Beskrivelse
SPD-01 er en dimbar plugg, opp til 100W. Plasser pluggen i stikkontakten for å styre belysningen og dimme dimbare lyskilder.
Smart plug dimmeren plasseres i stikkontakten, og brukes til å styre og dimme belysning, opp til 100 W. Den kan styres trådløst via appen med Bluetooth®, gjennom andre produkter fra Plejd eller med den integrerte knappen. SPD-01 kan tidsinnstilles via appen. Den har en europlug-kontakt og et minimalistisk design for å unngå blokkering av tilstøtende kontakter. Produktet er kompatibelt med tredjepartstjenester, dette krever en Plejd Gateway.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Plejd |
|---|---|
| Art.Nr. | SPD-01 |
| Farge | Hvit |
| IP-Klasse | IP20 |
| Materiale | Plast |
| Serie | Plejd |
| Produkttype | Smartplugg |
| Høyde | 19 mm |
| Lengde | 63 mm |
| Bredde | 40 mm |
| Bredde | 40 cm |
| EAN-nr | 7330018011334 |





