
Kombinasjonsramme MalmbergsOptima 2-HullHvit
44 kr
Farge: Hvit

Optima 2-Hull
Hvit44 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 2-5 hverdager.
- Utleveringssted
- Fri frakt!
Beskrivelse
Kombinasjonsramme Malmbergs Optima 2-Hulls er en rammme for både horisontal eller vertikal montering. Kompletteres med pakning/er (1894429) for å oppnå IP44.
Stikkontakter passer ikke med påveggskappe pga. dybden.
Stikkontakter passer ikke med påveggskappe pga. dybden.
Egenskaper
| Varemerke | Malmbergs |
|---|---|
| Art.Nr. | 1894425 |
| Farge | Hvit |
| Design | 2-Hulls |
| Høyde | 84 mm |
| IP-Klasse | IP44 |
| Bredde | 155 mm |
| Serie | Optima |
| Dybde | 10 mm |
| Type | Kombinasjonsramme |
| EAN-nr | 7392529124507 |


