Beskrivelse
Stikkontakt Macro Design Boks Kitt som passer til Macro Design kommoder Aura og Heart.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Macro Design |
|---|---|
| Farge | Hvit, Sort |
| Design | 1-Veis |
| Høyde | 60 mm |
| IP-Klasse | IP44 |
| Bredde | 60 mm |
| Montering | Utenpåliggende |
| Dybde | 70 mm |
| Fungere til | Aura/Heart |
| Materiale | PC (polykarbonat) |
| Produkttype | Stikkontakt |





