
Stikkontakt MalmbergsOptima 1-Veis m/Jord IP44 Skrueløs
fra 169 kr
Velg Farge
Beskrivelse
Stikkontakt Malmbergs Optima 1-Veis med Jord IP44 Skrueløs er en innfelt stikkontakt med lokk. Passer til kombinasjonsrammer.
Egenskaper
| Varemerke | Malmbergs |
|---|---|
| Farge | Hvit, Sort |
| Design | 1-Veis |
| Høyde | 84 mm |
| IP-Klasse | IP44 |
| Bredde | 84 mm |
| Serie | Optima |
| Montering | Innfelt |
| Dybde | 40 mm |
| Jordet | Ja |
| Produkttype | Stikkontakt |


