Beskrivelse
Stikkontakt Malmbergs Optima 1-Veis med Jord IP44 Skrutilkobling er en innfelt stikkontakt. Passer til kombinasjonsrammer.
Egenskaper
| Varemerke | Malmbergs |
|---|---|
| Farge | Hvit, Sort |
| Design | 1-Veis |
| Høyde | 84 mm |
| IP-Klasse | IP20, IP21 |
| Bredde | 84 mm |
| Serie | Optima |
| Montering | Innfelt |
| Produkttype | Stikkontakt |
| Dybde | 40 mm |
| Jordet | Ja |



