










Strømaggregat Duab-PowerMDG12-3 3-fas Diesel Fjernstart
41 799 kr

MDG12-3 3-fas Diesel Fjernstart
41 799 kr
- Tilbake på lager 26.06.2026
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Duab-Power MDG12-3 er et kraftig dieselaggregat på hjul utstyrt med stor tank. Elektrisk startet Mellga-motor som i tillegg er utstyrt med fjernstart. Aggregatet er utstyrt med oljenivåvakt, batteriladeuttak på 12 volt, overbelastningsbeskyttelse og voltmeter.
Dette strømverket er utstyrt med trådløs fjernstart som klarer en avstand på omtrent 50-100 meter avhengig av hindringer.
Startbatteri følger med ved levering.
Tekniske data
- Frekvens: 50 Hz
- Kapslingsklasse: IP23M
- Motoreffekt: 20 hk
- Effekt (P), kont.: 10
- Effekt (S), kont.: 12,5
- Effekt (S), maks: 13,7
- Type spenningsregulator: AVR
- Omdreininger per minutt: 3000 rpm
- Kjøling: Luftkjølt
- Oljenivåvakt: Ja
- Drivstoff: Diesel
- Tankvolum: 25 liter
- Drivstofforbruk: 4,5 l/t
Funksjoner
- Overbelastningsbeskyttelse
- Oljevakt
- Fjernstart/elektrisk start/snørestart
Drivkilde
- Diesel
Motor
- Mellga LA290
Startbatteri følger med ved levering.
Tekniske data
- Frekvens: 50 Hz
- Kapslingsklasse: IP23M
- Motoreffekt: 20 hk
- Effekt (P), kont.: 10
- Effekt (S), kont.: 12,5
- Effekt (S), maks: 13,7
- Type spenningsregulator: AVR
- Omdreininger per minutt: 3000 rpm
- Kjøling: Luftkjølt
- Oljenivåvakt: Ja
- Drivstoff: Diesel
- Tankvolum: 25 liter
- Drivstofforbruk: 4,5 l/t
Funksjoner
- Overbelastningsbeskyttelse
- Oljevakt
- Fjernstart/elektrisk start/snørestart
Drivkilde
- Diesel
Motor
- Mellga LA290
Egenskaper
| Varemerke | Duab-Power |
|---|---|
| Art.Nr. | 4000027770 |
| Kraftkilde | Elverk Diesel |
| Produkttype | Strømaggregat |
| Lyddemping | Nei |
| Produsentens Art.Nr. | 117626 |
| Farge | Blå/Svart |
| Lydnivå | 82 |
| Lengde | 910 mm |
| Høyde | 800 mm |
| Vekt | 174 kg |
| Tankvolum | 25 l |
| Bredde | 578 mm |
| Kjøretid tim | 5,5 |
| Effekt/prestering | 10000 W |
| Max bränsleförbrukning | 4,55 l/tim |
| EAN-nr | 7340198508531 |
