


Strømaggregat PramacE4000 SHHPI 1-fas Bensin
11 241 kr
Prispresset
- Midlertidig utsolgt
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Pramac strømaggregat E4000 med bensindrevet luftkjølt Hondamotor GX200 original med oljenivåvakt. Generator med overbelastningsvern samt 2 stk. 230-volts enfaseuttak. Et lett og smidig strømaggregat for mindre effektbehov.
Generator
- Effekt (P), kontinuerlig: 2.32 kW
- Effekt (S), kontinuerlig: 2.9 kVA
- Effekt (S), maks: 3.4 kVA
- Faser: 1-fase
- Driftsspenning: 230 V
- Type spenningsregulator: Kondensator
- Type start: Snorstart
- Driftstid: 3,2 h
- Lydisolert: Nei
- Kapslingsklasse: IP44
Motor
- Effekt: 6,5 hk
- Antall sylindere: 1 stk
- Kjøling: Luftkjølt
- Oljenivåvakt: Ja
- Drivstoff: 95 oktan blyfri bensin
- Tankvolum: 3,6 l
- Drivstofforbruk: Ved 75% belastning 1,1 l/t
Dimensjoner og vekt
- Mål (lxbxh): 630x458x415mm
- Vekt: 39 kg
- Effekt (P), kontinuerlig: 2.32 kW
- Effekt (S), kontinuerlig: 2.9 kVA
- Effekt (S), maks: 3.4 kVA
- Faser: 1-fase
- Driftsspenning: 230 V
- Type spenningsregulator: Kondensator
- Type start: Snorstart
- Driftstid: 3,2 h
- Lydisolert: Nei
- Kapslingsklasse: IP44
Motor
- Effekt: 6,5 hk
- Antall sylindere: 1 stk
- Kjøling: Luftkjølt
- Oljenivåvakt: Ja
- Drivstoff: 95 oktan blyfri bensin
- Tankvolum: 3,6 l
- Drivstofforbruk: Ved 75% belastning 1,1 l/t
Dimensjoner og vekt
- Mål (lxbxh): 630x458x415mm
- Vekt: 39 kg
Egenskaper
| Varemerke | Pramac |
|---|---|
| Art.Nr. | 4000014225 |
| IP-Klasse | IP23 |
| Kraftkilde | Bensin 4-takt |
| Produkttype | Bensindrevne strømaggregater |
| Strømuttak | 2x230V/16A Schuko |
| Motorstørrelse | 5,5 HK |
| El-start | Nei |
| Farge | Grønn/Svart |
| Funksjon | Overbelastningsbeskyttelse, Parallellkoblingsstang, Oljemonitor, Batteriladeuttak |
| Sylindervolum | 196 cc |
| Lengde | 63 cm |
| Høyde | 41,5 cm |
| Spenning | 230 V |
| Vekt | 39 kg |
| Motor | Honda GX200 |
| Tankvolum | 3,6 l |
| Bredde | 45,8 cm |
| Antallfaser | 1 |
| Decibelnivå | 71 dBa |
| Max bränsleförbrukning | 1,13 l/tim |
| EAN-nr | 8018539083854 |
