



Strømaggregat PramacS8000 THEPI 3-fas Bensin
59 389 kr
Beskrivelse
Pramac S8000 THEPI er et svært driftssikkert og brukervennlig strømaggregat med maksimal ytelse. Aggregatet er montert på en robust og hjulutstyrt stålkonstruksjon, noe som gir et kompakt og smidig design.
Fordeler
- Høy ytelse
- Robust konstruksjon
- Brukervennlig
- Hondamotor
- 1-fase 230 V / 3-fase 400 V
- Driftssikker
Hondamotoren er elektrisk startet og utstyrt med oljenivåvakt. Generatoren er utstyrt med overbelastningsvern og batteriladekontakt. Den store drivstofftanken gir ekstra lang driftstid. En maskin for industri, entreprenørarbeid, service, landbruk, reservestrøm til villa, osv.
Inkluderte tilbehør
- Leveres med startbatteri og hjulsett.
Generator
- Effekt (P), kontinuerlig: 5,6 kW
- Effekt (S), kontinuerlig: 7 kVA
- Effekt (S), maks: 8,3 kVA
- Faser: 3-fase
- Driftsspenning: 400 V
- Type spenningsregulator: Kompound-transformator
- Effekt, kontinuerlig (1-fase/3-fase): 4,11 kVA/7,00 kVA
- Effekt, maks (1-fase/ 3-fase): 5,48 kVA/8,30 kVA
- Batteriladekontakt: 12 V/10 A
- Kapslingsklasse elektrisk/kontakter: IP23/IP44
- Starttype: Elektrisk start|Snorstart
- Driftstid: 9 h
- Lydisolert: Nei
Motor
- Motoreffekt: 8,3 kW/13 hk
- Antall sylindere: 1 stk
- Kjøling: Luftkjølt
- Oljenivåvakt: Ja
- Drivstoff: Bensin
- Tank: 18 l
- Drivstofforbruk: 1,98 l/t
Dimensjoner og vekt
- Mål (lxbxh): 832x513x571 mm
- Vekt: 96 kg
- Høy ytelse
- Robust konstruksjon
- Brukervennlig
- Hondamotor
- 1-fase 230 V / 3-fase 400 V
- Driftssikker
Hondamotoren er elektrisk startet og utstyrt med oljenivåvakt. Generatoren er utstyrt med overbelastningsvern og batteriladekontakt. Den store drivstofftanken gir ekstra lang driftstid. En maskin for industri, entreprenørarbeid, service, landbruk, reservestrøm til villa, osv.
Inkluderte tilbehør
- Leveres med startbatteri og hjulsett.
Generator
- Effekt (P), kontinuerlig: 5,6 kW
- Effekt (S), kontinuerlig: 7 kVA
- Effekt (S), maks: 8,3 kVA
- Faser: 3-fase
- Driftsspenning: 400 V
- Type spenningsregulator: Kompound-transformator
- Effekt, kontinuerlig (1-fase/3-fase): 4,11 kVA/7,00 kVA
- Effekt, maks (1-fase/ 3-fase): 5,48 kVA/8,30 kVA
- Batteriladekontakt: 12 V/10 A
- Kapslingsklasse elektrisk/kontakter: IP23/IP44
- Starttype: Elektrisk start|Snorstart
- Driftstid: 9 h
- Lydisolert: Nei
Motor
- Motoreffekt: 8,3 kW/13 hk
- Antall sylindere: 1 stk
- Kjøling: Luftkjølt
- Oljenivåvakt: Ja
- Drivstoff: Bensin
- Tank: 18 l
- Drivstofforbruk: 1,98 l/t
Dimensjoner og vekt
- Mål (lxbxh): 832x513x571 mm
- Vekt: 96 kg
Egenskaper
| Varemerke | Pramac |
|---|---|
| Art.Nr. | 4000013996 |
| IP-Klasse | IP23 |
| Kraftkilde | Bensin 4-takt |
| Produkttype | Bensindrevne strømaggregater |
| Strømuttak | 1x400V/16A CEE, 1x230V/16A CEE, 1x230V/16A Schuko, 1x12V/10A DC |
| Motorstørrelse | 13 HK |
| El-start | Ja |
| Farge | Grønn/Svart |
| Funksjon | Overbelastningsbeskyttelse, Parallellkoblingsstang, Oljemonitor, Batteriladeuttak |
| Sylindervolum | 389 cc |
| Lengde | 83,2 cm |
| Høyde | 57,1 cm |
| Spenning | 400 V |
| Vekt | 96 kg |
| Motor | Honda GX390 |
| Tankvolum | 18 l |
| Bredde | 51,3 cm |
| Antallfaser | 3 |
| Decibelnivå | 73 dBa |
| Max bränsleförbrukning | 1,98 l/tim |
| EAN-nr | 8018539046491 |
