
Skilttråd BåreboRustfriDimensjon: 0,4 mm
255 kr
Design

Rustfri
Dimensjon: 0,4 mm 255 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Rustfritt.
Egenskaper
| Varemerke | Bårebo |
|---|---|
| Art.Nr. | 252132 |
| Design | Dimensjon: 0,4 mm |
| Dimensjon | 0,4 mm |
| Lengde | 100 m |
| Antall (stk/pakke) | 100 st/frp |
| Farge | Sølv |
| Materiale | Rustfritt stål |
| Produkttype | Sign wire |
| EAN-nr | 7319972521325 |
