




Salt ElectroluxM3GCS202 for Oppvaskmaskin
69 kr
Prispresset

M3GCS202 for Oppvaskmaskin
69 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 2-5 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Forhindrer oppbygging av kalk og forlenger levetiden på maskinen din for skinnende ren oppvask. Salttablettene forhindrer kalkoppbygging som kan påvirke oppvaskmaskinen negativt og sikrer at oppvaskmaskiner og utvalgte vaskemaskiner fortsetter å yte optimalt.
Ved å myke opp vannet bidrar de til skinnende ren oppvask og skånsom vask, noe som hjelper til med å bevare både glass, porselen og tekstiler i topp stand.
Egenskaper
| Varemerke | Electrolux |
|---|---|
| Art.Nr. | 77951 |
| Modell | M3GCS202 |
| Type | Salt til Oppvaskmaskin |
| Dybde | 5 cm |
| Høyde | 16 cm |
| Vekt | 1 kg |
| Bredde | 11 cm |
| EAN-nr | 7333394073262 |
