Beskrivelse
Montørtrapp Solido fra Krause er en god og robust industritrapp i aluminium. EN 131 godkjent.
Egenskaper
- Plattformstørrelse: 26 x 25 cm
- Kort transportlengde
- Brede riflete trinn for god sklisikring
- Trinndybde: 8 cm
- Stigen blir bredere i bunnen for bedre stabilitet
- Plattformstørrelse: 26 x 25 cm
- Kort transportlengde
- Brede riflete trinn for god sklisikring
- Trinndybde: 8 cm
- Stigen blir bredere i bunnen for bedre stabilitet
Egenskaper
| Varemerke | Krause |
|---|---|
| Antall Trinn | 4, 5, 6, 7, 8 st |
| Materiale | Aluminium |
| Produkttype | Industritrapp |
| Design | Montørtrapp |
| Bredde | 44 cm |
| Serie | Proff |
| Høyde | 160, 180, 205, 230, 250 cm |
| Vekt | 6, 7, 8, 4,4, 5,2 kg |

