
Montørtrapp KrauseSolido6 Trinn, Plattformhøyde 130 cm
2 499 kr
Høyde
Beskrivelse
Montørtrapp Solido fra Krause er en god og robust industritrapp i aluminium. EN 131 godkjent.
Egenskaper
- Plattformstørrelse: 26 x 25 cm
- Høyde plattform: 130 cm
- Total høyde: 205 cm
- Brede riflete trinn for god sklisikring
- Trinndybde: 8 cm
- Stigen blir bredere i bunnen for bedre stabilitet
- Plattformstørrelse: 26 x 25 cm
- Høyde plattform: 130 cm
- Total høyde: 205 cm
- Brede riflete trinn for god sklisikring
- Trinndybde: 8 cm
- Stigen blir bredere i bunnen for bedre stabilitet
Egenskaper
| Varemerke | Krause |
|---|---|
| Art.Nr. | 126658 |
| Antall Trinn | 6 st |
| Høyde | 205 cm |
| Vekt | 6 kg |
| Materiale | Aluminium |
| Type | Industritrapp |
| Design | Montørtrapp |
| Bredde | 44 cm |
| Serie | Proff |
| EAN-nr | 4009199126658 |
| Nobb | 53827915 |

