
Wienerstige KrauseTre
fra1 599 kr
Velg Høyde
Beskrivelse
En klassisk wienerstige i tre for bredt spekter av bruksområder. Sidevanger av høykvalitets kvistfritt tre og trinn av hardtre. Miljøvennlig trapp som leveres ubehandlet.
Spesifikasjon
- Antall trinn: 2x4
- Lengde stigeben: 120 cm
- Totalhøyde oppsatt: 115 cm
- Anbefalt som øverste trinnhøyde: 50 cm
- Ca grunnflate utslått: 48x84 cm
- Antall trinn: 2x4
- Lengde stigeben: 120 cm
- Totalhøyde oppsatt: 115 cm
- Anbefalt som øverste trinnhøyde: 50 cm
- Ca grunnflate utslått: 48x84 cm
Egenskaper
| Varemerke | Krause |
|---|---|
| Antall Trinn | 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12 st |
| Materiale | Tre |
| Produkttype | Wienerstige |
| Serie | Proff |
| Design | Dobbel, 2x10 Trinn, Dobbel, 2x12 Trinn, Dobbel, 2x4 Trinn, Dobbel, 2x5 Trinn, Dobbel, 2x6 Trinn, Dobbel, 2x7 Trinn, Dobbel, 2x8 Trinn, Dobbel, 2x9 Trinn |
| Dybde | 84, 101, 112, 140, 153, 165, 171, 201 cm |
| Høyde | 120, 145, 170, 200, 225, 250, 280, 330 cm |
| Vekt | 11, 21, 6,2, 7,1, 8,2, 12,5, 13,6, 16,5 kg |
| Bredde | 48, 51, 55, 60, 63, 66, 73 cm |
