
Wienerstige KrauseTre2x4 Trinn
1 636 kr
Antall Trinn

Tre
2x4 Trinn1 636 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
En klassisk wienerstige i tre for bredt spekter av bruksområder. Sidevanger av høykvalitets kvistfritt tre og trinn av hardtre. Miljøvennlig trapp som leveres ubehandlet.
Spesifikasjon
- Antall trinn: 2x4
- Lengde stigeben: 120 cm
- Totalhøyde oppsatt: 115 cm
- Anbefalt som øverste trinnhøyde: 50 cm
- Ca grunnflate utslått: 48x84 cm
- Antall trinn: 2x4
- Lengde stigeben: 120 cm
- Totalhøyde oppsatt: 115 cm
- Anbefalt som øverste trinnhøyde: 50 cm
- Ca grunnflate utslått: 48x84 cm
Egenskaper
| Varemerke | Krause |
|---|---|
| Art.Nr. | 170064 |
| Antall Trinn | 4 stk |
| Design | Dobbel, 2x4 Trinn |
| Materiale | Tre |
| Serie | Proff |
| Type | Wienerstige |
| Dybde | 84 cm |
| Høyde | 120 cm |
| Vekt | 6,2 kg |
| Bredde | 48 cm |
| EAN-nr | 4009199170064 |
| Nobb | 60008102 |
