
Wienerstige KrauseTre2x8 Trinn
2 499 kr
Antall Trinn
Beskrivelse
En klassisk wienerstige i tre for bredt spekter av bruksområder. Sidevanger av høykvalitets kvistfritt tre og trinn av hardtre. Miljøvennlig trapp som leveres ubehandlet.
Spesifikasjon
- Antall trinn: 2x8
- Lengde stigeben: 225 cm
- Totalhøyde oppsatt: 215 cm
- Anbefalt som øverste trinnhøyde: 150 cm
- Ca grunnflate utslått: 63x153 cm
- Antall trinn: 2x8
- Lengde stigeben: 225 cm
- Totalhøyde oppsatt: 215 cm
- Anbefalt som øverste trinnhøyde: 150 cm
- Ca grunnflate utslått: 63x153 cm
Egenskaper
| Varemerke | Krause |
|---|---|
| Art.Nr. | 170101 |
| Antall Trinn | 8 stk |
| Design | Dobbel, 2x8 Trinn |
| Materiale | Tre |
| Serie | Proff |
| Type | Wienerstige |
| Dybde | 153 cm |
| Høyde | 225 cm |
| Vekt | 12,5 kg |
| Bredde | 63 cm |
| EAN-nr | 4009199170101 |
| Nobb | 60008173 |

