






Entrétak DesigntakEasy Collection Bold SmallBold Hvit Small, Tonet Glass, BxH: 2500x250 mm D: 800 mm
12 238 kr13 598 kr
Spar 10 %
Kampanje
18h igjen!
Bredde
Farge konsoll: Hvit
Design

Easy Collection Bold Small
Bold Hvit Small, Tonet Glass, BxH: 2500x250 mm D: 800 mm12 238 kr
- Bestillingsvare - Leveres normalt innen 6-8 uker.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Skap en innbydende entré med ett flott skjermtak over ytterdøren. Easy Collection entrétak vil gi ditt hus et personlig preg som beskytter og skjermer fra vær og vind i mange år.
Begynn med å velge farge på konsollen, den finnes i fargene svart, sølv og hvit (se bilder over). Kombiner så konsollen med ønsket takmateriale.Takene finnes i aluminium og glass. Velg mellom fargene svart, sølv og hvit, eller glasstypene klarglass, frostet glass og tonet glass.
Konsollene til taket er produsert i rustfritt stål. Glasset er laminert og herdet for beste holdbarhet. Entrétakene er meget enkle å montere takket være den unike aluminiums konstruksjonen og materialene som benyttes og gir entrétakene en lang levetid med minimalt behov for vedlikehold. Takene har en garanti på 2 år.
Konsollene til taket er produsert i rustfritt stål. Glasset er laminert og herdet for beste holdbarhet. Entrétakene er meget enkle å montere takket være den unike aluminiums konstruksjonen og materialene som benyttes og gir entrétakene en lang levetid med minimalt behov for vedlikehold. Takene har en garanti på 2 år.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Designtak |
|---|---|
| Art.Nr. | K017S-T053 |
| Materiale | Glass |
| Design | Tonet Glass |
| Farge konsoll | Hvit |
| Bredde | 2500 mm |
| Vekt | 45 kg |
| Type | Entrétak |
| Serie | Easy Collection |
| Dybde | 800 mm |
| Høyde | 250 mm |
| Max Snølast | 350 kg/m² |



