






Entrétak DesigntakEasy Collection DeltaHvit - Tonet Glass 6+6 mm, 1500x1200 mm D: 1200 mm
11 317 kr12 574 kr
Spar 10 %
Kampanje
Bredde
Farge konsoll: Hvit
Design
Høyde

Easy Collection Delta
Hvit - Tonet Glass 6+6 mm, 1500x1200 mm D: 1200 mm11 317 kr
- Bestillingsvare - Leveres normalt innen 2-4 uker.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Skap en innbydende entré med ett flott skjermtak over ytterdøren. Easy Collection entrétak vil gi ditt hus et personlig preg som beskytter og skjermer fra vær og vind i mange år.
Easy Collection Delta er Designtaks dypeste entrétak i glass. Velg mellom dybde på 1000 eller 1200 mm, disse vil sikre ekstra beskyttelse for din ytterdør og fasade. Med et entrétak i glass slipper du gjennom masse lys og det smelter diskre inn på fasaden. Delta finnes i tillegg i ulike lengder og konsollene kan velges i flere farger. Glassene er produsert i laminerte sikkerhetsglass, 10 mm til 1000 mm dybde og 12 mm til 1200 mm dybde. Konsollene er i rustfritt stål som i tillegg pulverlakkeres for en lang levetid.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Designtak |
|---|---|
| Art.Nr. | CD-90-TG-150X120 |
| Bredde | 1500 mm |
| Farge konsoll | Hvit |
| Design | Tonet Glass |
| Dybde | 1200 mm |
| Høyde | 455 mm |
| Vekt | 54 kg |
| Produkttype | Entrétak |
| Serie | Easy Collection |
| Materiale | Rustfritt/Glass |
| Max Snølast | 350 kg/m² |
| Garanti | 5 år |



