






Entrétak DesigntakEasy Collection DeltaHvit - Klarglass 5+5 mm, 1500x1000 mm D: 1000 mm
8 824 kr9 804 kr
Spar 10 %
Kampanje
Bredde
Farge konsoll: Hvit
Design
Høyde

Easy Collection Delta
Hvit - Klarglass 5+5 mm, 1500x1000 mm D: 1000 mm8 824 kr
- Bestillingsvare - Leveres normalt innen 2-4 uker.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Skap en innbydende entré med ett flott skjermtak over ytterdøren. Easy Collection entrétak vil gi ditt hus et personlig preg som beskytter og skjermer fra vær og vind i mange år.
Easy Collection Delta er Designtaks dypeste entrétak i glass. Velg mellom dybde på 1000 eller 1200 mm, disse vil sikre ekstra beskyttelse for din ytterdør og fasade. Med et entrétak i glass slipper du gjennom masse lys og det smelter diskre inn på fasaden. Delta finnes i tillegg i ulike lengder og konsollene kan velges i flere farger. Glassene er produsert i laminerte sikkerhetsglass, 10 mm til 1000 mm dybde og 12 mm til 1200 mm dybde. Konsollene er i rustfritt stål som i tillegg pulverlakkeres for en lang levetid.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Designtak |
|---|---|
| Art.Nr. | CDS-90-CG-150X100 |
| Bredde | 1500 mm |
| Farge konsoll | Hvit |
| Design | Klarglass |
| Dybde | 1000 mm |
| Høyde | 390 mm |
| Vekt | 45 kg |
| Produkttype | Entrétak |
| Serie | Easy Collection |
| Materiale | Rustfritt/Glass |
| Max Snølast | 350 kg/m² |
| Garanti | 5 år |



