


Entrétak gopHydra Glass HDBxHxD: 1400x195x800
5 846 kr6 495 kr
Spar 10 %
Kampanje
Bredde

Hydra Glass HD
BxHxD: 1400x195x8005 846 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fri frakt!
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.

Stilrent entrétak fra gop i premiumutførelse med rustfrie konsoller (V2A) og robust takplate av laminert sikkerhetsglass. Entrétaket tåler høy belastning og er tilpasset det skandinaviske klimaet da det tåler store mengder med snø. Den stabile konstruksjonen beskytter din dør og entré i mange år fremover.
Varemerke
Beskrivelse
Stilrent entrétak fra gop i premiumutførelse med rustfrie konsoller (V2A) og robust takplate av laminert sikkerhetsglass. Entrétaket tåler høy belastning og er tilpasset det skandinaviske klimaet da det tåler store mengder med snø. Den stabile konstruksjonen beskytter din dør og entré i mange år fremover.
Egenskaper
- Premium design og kvalitet
- Robust takplate av laminert sikkerhetsglass
- Stødige konsoller i rustfritt stål V2A
- Utviklet for nordiske forhold
- Tåler høy belastning- tåler opptil 100 kg/m² snølast
- Premium design og kvalitet
- Robust takplate av laminert sikkerhetsglass
- Stødige konsoller i rustfritt stål V2A
- Utviklet for nordiske forhold
- Tåler høy belastning- tåler opptil 100 kg/m² snølast
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | gop |
|---|---|
| Art.Nr. | XT00601400 |
| Farge | Nikkel |
| Bredde | 1400 mm |
| Dybde | 800 mm |
| Høyde | 195 mm |
| Vekt | 32,1 kg |
| Type | Entrétak |
| Materiale | Rustfritt stål/Glass |
| Max Snølast | 100 kg/m2 |
| EAN-nr | 4003412100388 |
| Nobb | 56640197 |