


Entrétak gopVega Akryl PT/ETBxHxD: 1600x225x900
6 089 kr8 699 kr
Spar 30 %
Kampanje
Bredde

Vega Akryl PT/ET
BxHxD: 1600x225x9006 089 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fri frakt!
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Et moderne entrétak fra gop med et luftig inntrykk. Det gjennomsiktige UV-beskyttede akryl-takplaten er montert på hvelvede braketter, slik at regn lett kan renne bort fra fasaden.
Robuste konsoller i rustfritt stål (V2A) og veggfeste av aluminium gir entrétaket et stilrent utførelse som passer dører og hus med mange ulike stiler. Ettersom taket finnes i totalt fire ulike bredder finnes mange muligheter som passer akkurat din entré.
Egenskaper
- Moderne og stilrent design
- Tilgjengelig i 4 bredder – opptil 3000 mm
- Robuste konsoller i rustfritt stål V2A og veggfeste av aluminium
- Takplate av UV-beskyttet klar akryl
- Utviklet for nordiske forhold
- Holdbar konstruksjon– tåler opptil 75 kg/m² snølast
Egenskaper
- Moderne og stilrent design
- Tilgjengelig i 4 bredder – opptil 3000 mm
- Robuste konsoller i rustfritt stål V2A og veggfeste av aluminium
- Takplate av UV-beskyttet klar akryl
- Utviklet for nordiske forhold
- Holdbar konstruksjon– tåler opptil 75 kg/m² snølast
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | gop |
|---|---|
| Art.Nr. | XT00701600 |
| Farge | Nikkel |
| Bredde | 1600 mm |
| Dybde | 900 mm |
| Høyde | 225 mm |
| Vekt | 13,3 kg |
| Type | Entrétak |
| Materiale | Rustfritt stål/Plast |
| Max Snølast | 75 kg/m2 |
| EAN-nr | 4003412100432 |
| Nobb | 56640216 |
