




Entretak JaboFront
2 399 kr3 199 kr
Spar 25 %
Kampanje

Front
2 399 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Entretak Jabo Front. Ubearbeidet tre for utendørs bruk B: 147 x D: 77,6 x H: 73 cm. Komplett byggesett med forborede hull! Obs blikktaket er ikke inkludert.
Egenskaper
| Varemerke | Jabo |
|---|---|
| Art.Nr. | 35193 |
| Farge | Ubehandlet |
| Bredde | 147 cm |
| Vekt | 11 kg |
| Produkttype | Entretak |
| Materiale | Gran |
| Dybde | 77,6 cm |
| Høyde | 73 cm |
| EAN-nr | 7392118351932 |
