


Entrétak JaboJ1500 Justerbart
5 422 kr7 229 kr
Spar 25 %
Kampanje
Beskrivelse
Beskytt inngangen eller varmepumpen mot regn og ruskevær, samtidig som du gir fasaden et visuelt løft.
Egenskaper
| Varemerke | Jabo |
|---|---|
| Art.Nr. | 3736 |
| Farge | Grå |
| Bredde | 150 cm |
| Vekt | 12,5 kg |
| Produkttype | Entrétak |
| Materiale | Polykarbonat |
| Dybde | 91 cm |
| Høyde | 25 cm |
| EAN-nr | 7393290037362 |

