


Velg Bredde
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Jabo Entré Overbygd Inngang. Ubehandlet treverk for utendørs bruk.
B: 174 x D: 80 x H: 145,5 cm. Komplett byggesett med forhåndsborrede hull.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Jabo |
|---|---|
| Farge | Trehvit |
| Bredde | 1565, 1740 mm |
| Bredde | 174, 156,6 cm |
| Type | Entrétak |
| Materiale | Gran |
| Dybde | 80, 60,5 cm |
| Høyde | 116,5, 145,5 cm |

