



Entrétak Skotte Gardenmed LED
3 749 kr5 999 kr
Spar 38 %
Kampanje

med LED
3 749 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.

Beskytt ytterdøren din mot nedbør med dette praktiske inngangstaket med LED-belysning fra Skotte Garden. De stabile konsollene og den slitesterke polykarbonatplaten har høy belastningskapasitet og takler uten problemer en snømengde opp til 125 kg/m². Den doble LED-belysningen med infrarødsensor er praktisk og funksjonell, og bidrar til et lyst og innbydende inntrykk av inngangen din.
Varemerke
Beskrivelse
Beskytt ytterdøren din mot nedbør med dette praktiske inngangstaket med LED-belysning fra Skotte Garden. De stabile konsollene og den slitesterke polykarbonatplaten har høy belastningskapasitet og takler uten problemer en snømengde opp til 125 kg/m². Den doble LED-belysningen med infrarødsensor er praktisk og funksjonell, og bidrar til et lyst og innbydende inntrykk av inngangen din.
Egenskaper
- Praktisk LED-belysning som forenkler hverdagen
- Dobbel LED-belysning gir en lys inngang
- Stabil takplate av slagfast polykarbonat
- Robuste konsoller av aluminium
- Praktisk LED-belysning som forenkler hverdagen
- Dobbel LED-belysning gir en lys inngang
- Stabil takplate av slagfast polykarbonat
- Robuste konsoller av aluminium
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Skotte Garden |
|---|---|
| Art.Nr. | 104008 |
| Farge | Transparent |
| Bredde | 1000 mm |
| Dybde | 1000 mm |
| Høyde | 112 mm |
| Produkttype | Entrétak |
| Materiale | Polykarbonat |
| Lengde | 1400 mm |