


Konsoll Stein LobasSN S-606Galvanisert
179 kr
Farge: Galvanisert
Beskrivelse
Lobas Konsoll S-606 til tegl- og betongtakstein for innfesting av gittergelender SN GG-11. Leveres som standard i farge sort, teglrød og galvanisert.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Lobas |
|---|---|
| Art.Nr. | 53438957 |
| Farge | Galvanisert |
| Bredde | 2,2 cm |
| Type | Konsoll |
| Materiale | Varmforsinket stål |
| Lengde | 38,5 cm |
| Overflate | Galvanisert |
| Høyde | 16 cm |
| Vekt | 1,4 kg/st |
| EAN-nr | 7340018152852 |
| Nobb | 53438957 |




