

AP-1008CH
899 kr
- Tilbake på lager 15.05.2026
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.

Filtersett for luftrenseren Coway AP-1008CH. Pakken inneholder 1 A3 medium filter (skiftes hver 30. måned) og 1 HEPA-filter (skiftes hver 30. måned). Forfilteret i luftrenseren skiftes aldri. I stedet bør den rengjøres regelmessig med en støvsuger og under rennende vann. Dette filtersettet er tilstrekkelig for 30 måneders normal drift.
Varemerke
Beskrivelse
Filtersett for luftrenseren Coway AP-1008CH. Pakken inneholder 1 A3 medium filter (skiftes hver 30. måned) og 1 HEPA-filter (skiftes hver 30. måned). Forfilteret i luftrenseren skiftes aldri. I stedet bør den rengjøres regelmessig med en støvsuger og under rennende vann. Dette filtersettet er tilstrekkelig for 30 måneders normal drift.
0
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Coway |
|---|---|
| Art.Nr. | SFA01-NH |
| Farge | Brun |
| Type | Tilbehør |
| Dybde | 390 mm |
| Høyde | 110 mm |
| HEPA-filter | Ja |
| Vekt | 1,2 kg |
| Bredde | 410 mm |
| EAN-nr | 8809239755710 |