

AP-1009CH
1 399 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.

Filtersett for luftrenseren Coway 1009CH (art nr: AP-1009CH). Pakken inneholder 3 karbonfiltre (skift en gang/år) og 1 HEPA filter (skift hvert 3. år). Forfilteret i luftrenseren skiftes aldri. I stedet bør den rengjøres regelmessig med en støvsuger og under rennende vann. Dette filtersettet er nok til 3 års normal drift.
Varemerke
Beskrivelse
Filtersett for luftrenseren Coway 1009CH (art nr: AP-1009CH). Pakken inneholder 3 karbonfiltre (skift en gang/år) og 1 HEPA filter (skift hvert 3. år). Forfilteret i luftrenseren skiftes aldri. I stedet bør den rengjøres regelmessig med en støvsuger og under rennende vann. Dette filtersettet er nok til 3 års normal drift.
0
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Coway |
|---|---|
| Art.Nr. | SFA11-EH10 |
| Farge | Sort |
| Type | Tilbehør |
| Dybde | 390 mm |
| Høyde | 110 mm |
| HEPA-filter | Ja |
| Vekt | 1,2 kg |
| Bredde | 410 mm |
| EAN-nr | 8809239755697 |