


Filtersett Cowaytill AP-1515G
1 799 kr
Prispresset

till AP-1515G
1 799 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Filtersett for luftrenseren Coway AirMega 300S. Pakken inneholder: 2 MAX2-filtre som er en kombinasjon av et deodorantfilter (aktivt kull i granulær form) og et HEPA-filter.
Filterbytteintervaller måles avhengig av den totale luftstrømmen i hele perioden. Intervallene nedenfor er en anbefaling og kan derfor variere. Forfilteret renses når AirMega varsler om dette. Rengjør og vask i henhold til bruksanvisningen.
MAX2-filteret skiftes omtrent en gang/år, men alltid når AirMega varsler om dette.Følg alltid instruksjonene i manualen når du bytter filter. Kontroller at filtrene sitter riktig etter rengjøring eller utskifting.Etter rengjøring eller utskifting av filtrene, tilbakestill filterindikatoren på kontrollpanelet.
MAX2-filteret skiftes omtrent en gang/år, men alltid når AirMega varsler om dette.Følg alltid instruksjonene i manualen når du bytter filter. Kontroller at filtrene sitter riktig etter rengjøring eller utskifting.Etter rengjøring eller utskifting av filtrene, tilbakestill filterindikatoren på kontrollpanelet.
Egenskaper
| Varemerke | Coway |
|---|---|
| Art.Nr. | 3106082 |
| Farge | Sort |
| Type | Tilbehør |
| Dybde | 80 mm |
| Høyde | 310 mm |
| HEPA-filter | Ja |
| Vekt | 1,3 kg |
| Bredde | 260 mm |
| EAN-nr | 8809239759817 |
