
Oljeovn Home it1500 W 7 Ribber
649 kr
- Midlertidig utsolgt
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 195 kr
Beskrivelse
Oljeovn Home it 1500 W 7 Ribber
Produktbeskrivelse
Frittstående oljefylt ovn til innendørs bruk.
Spenning: 230 V
Effekt: 1500 W
3 effekttrinn 600/900/1500W
Justerbar termostat
Overopphetingsvern
Mål: 35x23x65 cm
Frittstående oljefylt ovn til innendørs bruk.
Spenning: 230 V
Effekt: 1500 W
3 effekttrinn 600/900/1500W
Justerbar termostat
Overopphetingsvern
Mål: 35x23x65 cm
Egenskaper
| Varemerke | Home it |
|---|---|
| Art.Nr. | 58124 |
| Effekt/prestering | 1500 W |
| Bredde | 230 mm |
| Spenning | 230 V |
| Høyde | 650 mm |
| Lengde | 350 mm |
| Produkttype | Oljeovn |
| EAN-nr | 5708614581247 |
