
Oljeovn Home it800 W 7 Ribber
385 kr
Prispresset
- Midlertidig utsolgt
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 195 kr
Beskrivelse
Oljeovn Home it 800 W 7 Ribber
Frittstående oljefylt ovn til innendørs bruk. Liten og kompakt, slik at den passer i små rom.
Produktbeskrivelse
Spenning: 230 V
Effekt: 800 W
Justerbar termostat
Overopphetingsvern
Mål: 23x14x38 cm
Produktbeskrivelse
Spenning: 230 V
Effekt: 800 W
Justerbar termostat
Overopphetingsvern
Mål: 23x14x38 cm
Egenskaper
| Varemerke | Home it |
|---|---|
| Art.Nr. | 58120 |
| Høyde | 380 mm |
| Bredde | 140 mm |
| Type | Oljeovn |
| Spenning | 230 V |
| Lengde | 230 mm |
| Effekt | 800 W |
| Effekt/prestering | 800 W |
| EAN-nr | 5708614581209 |
