


PanelovnGnosjö Klimaprodukter Oljefylt 1480400 W, 900x300 mm
1 949 kr2 599 kr
Spar 25 %
Kampanje
tom 31/5
Effekt/prestering

Panelovn Gnosjö Klimaprodukter Oljefylt 1480
400 W, 900x300 mm1 949 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.

Panelovn Gnosjö Klimatprodukter 1480 i hvit farge er laget av stål og har en elektronisk termostat, konvektor, nattsenkningsfunksjon, "Open Window"-funksjon samt ukesplan. Termostaten er utrolig nøyaktig med en nøyaktighetsavvik på +/- 0,2 grader. Dette oljefylte Panelovnet brenner ikke støv og er derfor det perfekte, miljøvennlige valget for astmatikere og allergikere. Panelovnet leveres med støpsel, veggfester og gulvfester.
Varemerke
Beskrivelse
Panelovn Gnosjö Klimatprodukter 1480 i hvit farge er laget av stål og har en elektronisk termostat, konvektor, nattsenkningsfunksjon, "Open Window"-funksjon samt ukesplan. Termostaten er utrolig nøyaktig med en nøyaktighetsavvik på +/- 0,2 grader. Dette oljefylte Panelovnet brenner ikke støv og er derfor det perfekte, miljøvennlige valget for astmatikere og allergikere. Panelovnet leveres med støpsel, veggfester og gulvfester.
Dokument
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Klimatprodukter |
|---|---|
| Art.Nr. | 1483.100 |
| Effekt | 400 W |
| Bredde | 900 mm |
| Spenning | 230 V |
| Montering | Veggmontering |
| Høyde | 300 mm |
| Materiale | Metall |
| Effekt/prestering | 400 W |
| Vekt | 7 kg |
| Oppvarmningsareal | 6-10 m2 |
| Veggboks/Koblingsboks | Nei |
| Farge | Hvit |
| Tilkobling | El |
| Konvektor | 1 |
| Dybde | 75 mm |
| Design | Oljefylt |
| IP-Klasse | IP21 |
| Plassering Kontroller | Høyre |
| Stikkontakt | Ja |
| Serie | 1480 |
| Konverksjonsplate | 1 |
| Type | Panelovn |
| WiFi | Nei |
| EAN-nr | 7317121483104 |