


Effekt

Panelovn Gnosjö Klimaprodukter Oljefylt 1490
700 W, 900x600 mm2 799 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.

Panelovn Gnosjö Klimatprodukter 1490 i hvit farge er laget av stål og har en elektronisk termostat, konvektor, nattsenkningsfunksjon, "Open window"-funksjon samt ukeskjema. Termostaten er utrolig nøyaktig med en nøyaktighetsavvikelse på +/- 0,2 grader. Dette oljefylte Panelovnet brenner ikke støv og er derfor det perfekte, miljøvennlige valget for astmatikere og allergikere. Leveres med tilkoblingsledning og tilhørende veggfester.
Varemerke
Beskrivelse
Panelovn Gnosjö Klimatprodukter 1490 i hvit farge er laget av stål og har en elektronisk termostat, konvektor, nattsenkningsfunksjon, "Open window"-funksjon samt ukeskjema. Termostaten er utrolig nøyaktig med en nøyaktighetsavvikelse på +/- 0,2 grader. Dette oljefylte Panelovnet brenner ikke støv og er derfor det perfekte, miljøvennlige valget for astmatikere og allergikere. Leveres med tilkoblingsledning og tilhørende veggfester.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Klimatprodukter |
|---|---|
| Art.Nr. | 1491.100 |
| Effekt | 700 W |
| Bredde | 900 mm |
| Spenning | 400 V |
| Høyde | 600 mm |
| Vekt | 15 kg |
| Farge | Hvit |
| Tilkobling | El |
| Konverksjonsplate | 1 |
| Konvektor | 1 |
| Design | Oljefylt |
| Plassering Kontroller | Høyre |
| Serie | 1490 |
| Type | Panelovn |
| Veggboks/Koblingsboks | Nei |
| Dybde | 75 mm |
| IP-Klasse | IP21 |
| Stikkontakt | Nei |
| WiFi | Nei |
| EAN-nr | 7317121491109 |