


Velg Effekt
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.

Panelovn Gnosjö Klimatprodukter 1560 i hvit farge er laget av stål og har en elektronisk termostat, nattsenkningsfunksjon, "Open window"-funksjon samt ukesprogram. Termostaten er utrolig nøyaktig med en nøyaktighetsavvikelse på +/- 0,2 grader. Dette oljefylte Panelovnet brenner ikke støv og er derfor det perfekte, miljøvennlige valget for astmatikere og allergikere. Leveres med stikkontakt, veggfester og gulvfester.
Varemerke
Beskrivelse
Panelovn Gnosjö Klimatprodukter 1560 i hvit farge er laget av stål og har en elektronisk termostat, nattsenkningsfunksjon, "Open window"-funksjon samt ukesprogram. Termostaten er utrolig nøyaktig med en nøyaktighetsavvikelse på +/- 0,2 grader. Dette oljefylte Panelovnet brenner ikke støv og er derfor det perfekte, miljøvennlige valget for astmatikere og allergikere. Leveres med stikkontakt, veggfester og gulvfester.
Dokument
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Klimatprodukter |
|---|---|
| Art.Nr. | 1560.100G |
| Effekt | 350, 400, 600, 700, 800, 1000, 1250 W |
| Bredde | 660, 900, 1140, 1380 mm |
| Spenning | 230 V |
| Farge | Hvit |
| Tilkobling | El |
| Konvektor | 1 |
| Design | Oljefylt |
| Plassering Kontroller | Høyre |
| Serie | 1560 |
| Type | Panelovn |
| Veggboks/Koblingsboks | Nei |
| Dybde | 75 mm |
| IP-Klasse | IP21 |
| Stikkontakt | Ja |
| WiFi | Nei |
| Høyde | 300, 600 mm |
| Vekt | 7, 9, 11, 12, 15, 17, 20 kg |