


PanelovnGnosjö Klimaprodukter Oljefylt med Elektronisk Termostat600 W, 1140x300 mm
2 599 kr
Effekt

Panelovn Gnosjö Klimaprodukter Oljefylt med Elektronisk Termostat
600 W, 1140x300 mm2 599 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.

Panelovn fra Gnosjö Klimatprodukter i hvit farge er produsert i stål og har en elektronisk termostat, nattsenkingsfunksjon, "Open window"-funksjon samt ukesplan. Termostaten er utrolig nøyaktig med en nøyaktighetsavvikelse på +/- 0,2 grader. Dette oljefylte Panelovnet brenner ikke støv og er derfor det perfekte, miljøvennlige valget for astmatikere og allergikere. Leveres med tilkoblingsledning og tilhørende veggfester.
Varemerke
Beskrivelse
Panelovn fra Gnosjö Klimatprodukter i hvit farge er produsert i stål og har en elektronisk termostat, nattsenkingsfunksjon, "Open window"-funksjon samt ukesplan. Termostaten er utrolig nøyaktig med en nøyaktighetsavvikelse på +/- 0,2 grader. Dette oljefylte Panelovnet brenner ikke støv og er derfor det perfekte, miljøvennlige valget for astmatikere og allergikere. Leveres med tilkoblingsledning og tilhørende veggfester.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Klimatprodukter |
|---|---|
| Art.Nr. | 1572.100 |
| Effekt | 600 W |
| Bredde | 1140 mm |
| Spenning | 400 V |
| Høyde | 300 mm |
| Vekt | 9 kg |
| Farge | Hvit |
| Tilkobling | El |
| Konvektor | 1 |
| Design | Oljefylt |
| Plassering Kontroller | Høyre |
| Type | Panelovn |
| Veggboks/Koblingsboks | Nei |
| Dybde | 75 mm |
| IP-Klasse | IP21 |
| Stikkontakt | Nei |
| WiFi | Nei |
| EAN-nr | 7317121572105 |