








Panelovn Gnosjö KlimatprodukterOljefylt 2080 med WiFi600x660 mm
2 587 kr3 449 kr
Spar 25 %
Kampanje
tom 31/5
Effekt/prestering
Spenning

Oljefylt 2080 med WiFi
600x660 mm2 587 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Panelovn fra Gnosjö Klimaprodukter. Reduser dine energikostnader ved å begynne å bruke GKP:s nye oljePanelovner med WiFi-termostat.
Egenskaper
- OljePanelovn m. WiFi-styring, elektronisk termostat, konvektor, "Open window" funksjon og ukeskjema.
- Termostaten er utrolig nøyaktig med en nøyaktighetsavvikelse på +/- 0,2 grader.
- Panelovnen brenner ikke støv og er derfor det perfekte miljøvennlige valget for astmatikere og allergikere.
- 400V leveres med veggfeste, 230V leveres med veggfeste, gulvfeste, 1,5 meter ledning med støpsel.
- OljePanelovn m. WiFi-styring, elektronisk termostat, konvektor, "Open window" funksjon og ukeskjema.
- Termostaten er utrolig nøyaktig med en nøyaktighetsavvikelse på +/- 0,2 grader.
- Panelovnen brenner ikke støv og er derfor det perfekte miljøvennlige valget for astmatikere og allergikere.
- 400V leveres med veggfeste, 230V leveres med veggfeste, gulvfeste, 1,5 meter ledning med støpsel.
Dokument
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Klimatprodukter |
|---|---|
| Art.Nr. | 2085.100 |
| Effekt | 500 W |
| Spenning | 230 V |
| Høyde | 600 mm |
| Lengde | 660 mm |
| Effekt/prestering | 500 W |
| Stikkontakt | Ja |
| Serie | 2080-serien |
| Vekt | 12 kg |
| Størrelse | 600x660 mm |
| Veggboks/Koblingsboks | Nei |
| Farge | Hvit |
| Konverksjonsplate | 1 |
| Konvektor | 1 |
| Dybde | 75 mm |
| Design | Oljefylt |
| IP-Klasse | IP21 |
| Materiale | Metall |
| Plassering Kontroller | Høyre, ej vändbar |
| Type | Panelovn |
| WiFi | Ja |
| EAN-nr | 7317122085109 |
