




Gateway DanfossAlly
Nyhet
849 kr
- Nyhet – kommer 31.03.2026
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.

Danfoss Ally ™ Gateway er et programmerbart, trådløst styringssystem som kobler alle Danfoss Ally™ enheter til internett og styrer intelligent oppvarmingen din via en gratis app som kan lastes ned fra Google Play og App Store. Strømforsyningen og LAN-kabelen for internettforbindelse er inkludert.
Varemerke
Beskrivelse
Danfoss Ally ™ Gateway er et programmerbart, trådløst styringssystem som kobler alle Danfoss Ally™ enheter til internett og styrer intelligent oppvarmingen din via en gratis app som kan lastes ned fra Google Play og App Store. Strømforsyningen og LAN-kabelen for internettforbindelse er inkludert.
Å sjekke det daglige oppvarmingsprogrammet for hvert rom gjør det mulig med raske og enkle justeringer. Forvarmingsfunksjonen brukes for å sikre at du har den rette temperaturen når du ønsker det. Når forvarmingsfunksjonen er "På", betyr det at den stiger til neste planlagte hjemme-modus. Danfoss Ally ™ Gateway-programvaren oppdateres automatisk fra internett.
Egenskaper
| Varemerke | Danfoss |
|---|---|
| Art.Nr. | 4808764 |
| Farge | Hvit |
| Materiale | Plast |
| Serie | Ally |
| Type | Styrsystem |
| Dybde | 11 mm |
| Høyde | 58 mm |
| Vekt | 0,24 kg |
| Bredde | 115 mm |
| RSK-nr | 4808764 |
| EAN-nr | 5702424056544 |