Beskrivelse
Radiator termostat service for RA/V-ventil med 34mm hals. Løs sensor med 0-2m kapillærrør.
Egenskaper
| Varemerke | Danfoss |
|---|---|
| Art.Nr. | 6676014 |
| Farge | Hvit |
| Tilkobling | Klemme 34 |
| Materiale | Plast |
| Serie | Aero |
| Type | Radiatortermostat |
| Dybde | 26 mm |
| Høyde | 25 mm |
| Vekt | 0,204 kg |
| Bredde | 56 mm |
| RSK-nr | 6676014 |
| EAN-nr | 5702424625993 |

