
Radiatortermostat DanfossAero Ra/Vl Rs 7-26°C 26Mm 0-2M Sensor
Nyhet
1 099 kr

Aero Ra/Vl Rs 7-26°C 26Mm 0-2M Sensor
1 099 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 2-5 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Termostat service for RA/VL-ventil med 26mm hals. Løs sensor med 0-2m kapillærrør.
Egenskaper
| Varemerke | Danfoss |
|---|---|
| Art.Nr. | 6676012 |
| Farge | Hvit |
| Tilkobling | Klemme 26 |
| Materiale | Plast |
| Serie | Aero |
| Type | Radiatortermostat |
| Dybde | 26 mm |
| Høyde | 25 mm |
| Vekt | 0,201 kg |
| Bredde | 56 mm |
| RSK-nr | 6676012 |
| EAN-nr | 5702424625979 |
