
Regulator DanfossRAVK 25-65
Nyhet
699 kr

RAVK 25-65
699 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 2-5 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Selvfungerende termostatdeler som kombineres med 2-veis ventilene RAV/8, VMT-/8 og VMA, eller med 3-veis ventilene VMV15/VMV20 og KOVM. RAVI brukes primært til temperaturregulering av små varmtvannsberedere.
Egenskaper
| Varemerke | Danfoss |
|---|---|
| Art.Nr. | 5402674 |
| Design | 2 m kapillarrørlengde |
| Materiale | Flermateriale |
| Trykk | 16 Bar |
| Type | Regulatordel |
| Dybde | 188 mm |
| Dimensjon | R15 mm |
| Høyde | 76 mm |
| Temperatur | 25-65 °C |
| Vekt | 0,42 kg |
| Bredde | 91 mm |
| RSK-nr | 5402674 |
| EAN-nr | 5702421500491 |
