
Reguleringsdel DanfossFJVR
Nyhet
599 kr
- Nyhet – kommer 31.03.2026
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Innstillingsområde 10-50°C. Kjenner vanntemperaturen fra ventilen. Ikke romluft.
Egenskaper
| Varemerke | Danfoss |
|---|---|
| Art.Nr. | 5402613 |
| Farge | Hvit |
| Design | Rett |
| Materiale | Flermateriale |
| Serie | FJVR |
| Type | Regulatordel |
| Dybde | 75 mm |
| Høyde | 61 mm |
| Temperatur | 10-50 °C |
| Vekt | 0,16 kg |
| Bredde | 68 mm |
| RSK-nr | 5402613 |
| EAN-nr | 5702421034484 |
