




Startpakke DanfossAlly
Nyhet
8 599 kr
- Nyhet – kommer 31.03.2026
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.

Danfoss Ally radiatortermostat er en elektronisk trådløs radiatortermostat for boligbruk. Danfoss Ally ™ radiatortermostat er batteridrevet, kompakt og enkel å bruke med et manuelt dreiehjul og knapp. Danfoss Ally ™ radiatortermostat er et Zigbee-sertifisert produkt, kompatibelt med Danfoss Ally Gateway ™ og med tredjepartssertifiserte systemer som bruker Zigbee-teknologi.
Varemerke
Beskrivelse
Danfoss Ally radiatortermostat er en elektronisk trådløs radiatortermostat for boligbruk. Danfoss Ally ™ radiatortermostat er batteridrevet, kompakt og enkel å bruke med et manuelt dreiehjul og knapp. Danfoss Ally ™ radiatortermostat er et Zigbee-sertifisert produkt, kompatibelt med Danfoss Ally Gateway ™ og med tredjepartssertifiserte systemer som bruker Zigbee-teknologi.
Danfoss Ally ™ radiatortermostat er enkel å installere på bare 30 sekunder! Adaptere er tilgjengelige for alle termostatventiler produsert av Danfoss og de fleste andre produsenter av radiatorventiler.
Inkluderer en Ally gateway og en Ally radiatortermostat, batterier er ikke inkludert i pakken.
Inkluderer en Ally gateway og en Ally radiatortermostat, batterier er ikke inkludert i pakken.
Egenskaper
| Varemerke | Danfoss |
|---|---|
| Art.Nr. | 4808766 |
| Farge | Hvit |
| Materiale | Plast |
| Serie | Ally |
| Type | Styrsystem |
| Dybde | 119 mm |
| Dimensjon | M30 mm |
| Høyde | 119 mm |
| Vekt | 0,55 kg |
| Bredde | 120 mm |
| RSK-nr | 4808766 |
| EAN-nr | 5702424056551 |