Beskrivelse
Eco radiator termostat med skjerm, RA og M30 tilkobling, ventilasjonsfunksjon, ventilmotionering.
Egenskaper
| Varemerke | Danfoss |
|---|---|
| Art.Nr. | 4808646 |
| Farge | Hvit |
| Design | Med display og luftefunksjon |
| Materiale | Plast |
| Type | Termostat |
| Dybde | 92 mm |
| Dimensjon | RA & M30 mm |
| Høyde | 63 mm |
| Vekt | 0,24 kg |
| Bredde | 82 mm |
| RSK-nr | 4808646 |
| EAN-nr | 5702425143458 |


