
Termostat DanfossFor MTCV
Nyhet
449 kr
- Nyhet – kommer 31.03.2026
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Termostat for oppgradering til MTCV Legio.
Egenskaper
| Varemerke | Danfoss |
|---|---|
| Art.Nr. | 5402405 |
| Farge | Messing |
| Design | Desinfeksjonsmodell, for MTCV |
| Materiale | messing |
| Type | Termostat |
| Dybde | 84 mm |
| Dimensjon | G15/20 mm |
| Høyde | 39 mm |
| Vekt | 0,08 kg |
| Bredde | 70 mm |
| RSK-nr | 5402405 |
| EAN-nr | 5710104067865 |
