
Termostat DanfossRA 2760M med innebygd sensor
Nyhet
649 kr
Beskrivelse
RA 2760M er en termostat med innebygd sensor for direkte montering på MMA radiatorventiler, 8–21°C.
Egenskaper
| Varemerke | Danfoss |
|---|---|
| Art.Nr. | 4818487 |
| Farge | Hvit |
| Design | Med innebygd føler, for montering på MMA-ventiler |
| Materiale | Plast/messing |
| Serie | Servicetermostater RA2000 |
| Type | Servicetermostat |
| Dybde | 95 mm |
| Dimensjon | M28 mm |
| Høyde | 57 mm |
| Vekt | 0,16 kg |
| Bredde | 63 mm |
| RSK-nr | 4818487 |
| EAN-nr | 5702420032306 |

