
Termostat DanfossRA 2770T med innebygd sensor
Nyhet
2 749 kr

RA 2770T med innebygd sensor
2 749 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 2-5 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Danfoss Termostat RA 2770T M28, direkte montering på TA radiatorventiler.
Egenskaper
| Varemerke | Danfoss |
|---|---|
| Art.Nr. | 4818488 |
| Farge | Hvit |
| Design | Med innebygd føler, for montering på TA-ventiler |
| Materiale | Plast/messing |
| Serie | Servicetermostater RA2000 |
| Type | Servicetermostat |
| Dybde | 98 mm |
| Dimensjon | M28 mm |
| Høyde | 64 mm |
| Vekt | 0,17 kg |
| Bredde | 66 mm |
| RSK-nr | 4818488 |
| EAN-nr | 5702420032320 |
