Beskrivelse
Allegro Three Vision peisovn fra Panadero er designet for de som ønsker en spektakulær ildutsikt fra flere vinkler.
Den horisontale strukturen og de tre store glassrutene skaper en panoramautsikt, noe som gjør den til det perfekte midtpunktet i ethvert rom.
Med en nominell effekt på 8,2 kW og 77 % effektivitet, er denne vedovnen ideell for å varme store områder samtidig som vedforbruket optimaliseres. Det doble forbrenningssystemet forbedrer brennstoffeffektiviteten, reduserer CO-utslipp til 0,10 %, og oppfyller fullt ut Ecodesign 2022-standardene.
Produsert med doble stålsider (5+3 mm) og en vermikulittkledd peis sikrer den overlegen holdbarhet og varmebestandighet. Den store vedinngangen (870×300 mm) med trykket glass tilbyr en fantastisk ildopplevelse, mens systemet for rent glass holder glasset klart for en uforstyrret utsikt.
Ytterligere funksjoner inkluderer en integrert vedlagring som kan romme ved opp til 80 cm, og et øvre røykrør (Ø 150-153 mm) med 80 mm ekstern luftinntak, noe som gir fleksible installasjonsmuligheter.
For den som søker en moderne, høytytende ovn med en innhyllet ildutsikt, er Allegro Three Vision fra Panadero det perfekte valget.
Med en nominell effekt på 8,2 kW og 77 % effektivitet, er denne vedovnen ideell for å varme store områder samtidig som vedforbruket optimaliseres. Det doble forbrenningssystemet forbedrer brennstoffeffektiviteten, reduserer CO-utslipp til 0,10 %, og oppfyller fullt ut Ecodesign 2022-standardene.
Produsert med doble stålsider (5+3 mm) og en vermikulittkledd peis sikrer den overlegen holdbarhet og varmebestandighet. Den store vedinngangen (870×300 mm) med trykket glass tilbyr en fantastisk ildopplevelse, mens systemet for rent glass holder glasset klart for en uforstyrret utsikt.
Ytterligere funksjoner inkluderer en integrert vedlagring som kan romme ved opp til 80 cm, og et øvre røykrør (Ø 150-153 mm) med 80 mm ekstern luftinntak, noe som gir fleksible installasjonsmuligheter.
For den som søker en moderne, høytytende ovn med en innhyllet ildutsikt, er Allegro Three Vision fra Panadero det perfekte valget.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Panadero |
|---|---|
| Art.Nr. | 48027 |
| Design | Frittstående |
| Bredde | 1091 mm |
| Farge | Sort |
| Energieffektivitet | A |
| Høyde | 873 mm |
| Materiale | Steel |
| Modell | Uten sideglass |
| Serie | ECODESIGN |
| Produkttype | Peisovn |
| Vekt | 141 kg |
| Garanti | 5 år |
| Nominell Effekt | 8,2 kW |
| Vannkappe | Nei |
| Lengde | 468 mm |
| EAN-nr | 8426964480276 |



