
Vedovn JydepejsenSenza Uten Sideglass
27 199 kr33 999 kr
Spar 20 %
Kampanje
tom 31/5
- Midlertidig utsolgt
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.

Senza passer godt til hus med lavt varmebehov som lavenergihus, små rom eller fritidsboliger. Senza har en støpejernsluke over hele fronten og en støpejernsplate på toppen av ovnen. Luken er selvstengende med magneter, noe som gir en herlig og smidig følelse. Senza finnes i 4 varianter - med eller uten sideglass. Modellen med sideglass gir en vakker innsikt til flammene fra tre sider.
Varemerke
Beskrivelse
Senza passer godt til hus med lavt varmebehov som lavenergihus, små rom eller fritidsboliger. Senza har en støpejernsluke over hele fronten og en støpejernsplate på toppen av ovnen. Luken er selvstengende med magneter, noe som gir en herlig og smidig følelse. Senza finnes i 4 varianter - med eller uten sideglass. Modellen med sideglass gir en vakker innsikt til flammene fra tre sider.
Egenskaper
| Varemerke | Jydepejsen |
|---|---|
| Art.Nr. | 14500000 |
| Design | Gulv |
| Bredde | 520 mm |
| Farge | Sort |
| Tilkobling | Bak- og toppmontert |
| Dybde | 410 mm |
| Energieffektivitet | A+ |
| Høyde | 930 mm |
| Materiale | Stål |
| Modell | Uten sideglass |
| Närmsta Brännbara Material | sida 30 cm, bak 15 cm |
| Type | Vedovn |
| Vekt | 124 kg |
| Nominell Effekt | 5 kW |
| EAN-nr | 5703192007097 |