
Velg Farge
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.

Vedovn Kaminexperten Andorra er en vedovn med et ytre skall av rustfritt stålplate av høyeste kvalitet og med brennjern av støpejern på ildstedet. Ovnen er beregnet for oppvarming og koselig belysning i boligen, har god fungerende konveksjon og sprer varmen godt i boligen. Delene i forbrenningskammeret er utskiftbare, og ovnen skal kobles til en røykkanal dimensjonert for røykgastemperatur med maks. 350°C.
Varemerke
Beskrivelse
Vedovn Kaminexperten Andorra er en vedovn med et ytre skall av rustfritt stålplate av høyeste kvalitet og med brennjern av støpejern på ildstedet. Ovnen er beregnet for oppvarming og koselig belysning i boligen, har god fungerende konveksjon og sprer varmen godt i boligen. Delene i forbrenningskammeret er utskiftbare, og ovnen skal kobles til en røykkanal dimensjonert for røykgastemperatur med maks. 350°C.
Annet
-Avstand til brennbart materiale på side/bak: 25/15 cm
-Røykrørstilkobling: 150 mm
-Lufttilkobling Ja
-Effektivitet: 79%
-Glassrens: Ja
-Askeboks: Ja
-Avstand til brennbart materiale på side/bak: 25/15 cm
-Røykrørstilkobling: 150 mm
-Lufttilkobling Ja
-Effektivitet: 79%
-Glassrens: Ja
-Askeboks: Ja
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Kaminexperten |
|---|---|
| Design | Frittstående |
| Bredde | 510 mm |
| Tilkobling | Topp |
| Dekor | Nei |
| Dybde | 455 mm |
| Energieffektivitet | A |
| Høyde | 1100 mm |
| Materiale | Plate |
| Modell | Uten sideglass |
| Effekt/prestering | 75 kW |
| Serie | Andorra |
| Form | Rund |
| Produkttype | Vedovn |
| Vekt | 100 kg |
| Nominell Effekt | 8 kW |
| Effekt middeltemperatur | 7,5 kW |
| Vannkappe | Nei |
| Farge | Grå, Sort |
| NærmesteBrennbareMateriale | sida 25 cm, bak 15 cm |
