
Vedovn KaminexpertenBorgholmSort/Cappucino
22 499 kr29 999 kr
Spar 25 %
Kampanje

Borgholm
Sort/Cappucino22 499 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.

Vedfyrt peisovn, med et ytre skall av lakkert stålplate av høy kvalitet og med brennjern av støpejern på ildstedet. Kledning av eksklusiv keramikk som er tilgjengelig i fargene kremhvit og cappucino. Delene til forbrenningskammeret er utskiftbare. Peisovnen er beregnet for oppvarming og koselig fyring i boligen. Den har god fungerende konveksjon og sprer varmen godt i boligen. Peisovnen skal kobles til røykkanal dimensjonert for røykgasstemperatur med maks. 350C
Varemerke
Beskrivelse
Vedfyrt peisovn, med et ytre skall av lakkert stålplate av høy kvalitet og med brennjern av støpejern på ildstedet. Kledning av eksklusiv keramikk som er tilgjengelig i fargene kremhvit og cappucino. Delene til forbrenningskammeret er utskiftbare. Peisovnen er beregnet for oppvarming og koselig fyring i boligen. Den har god fungerende konveksjon og sprer varmen godt i boligen. Peisovnen skal kobles til røykkanal dimensjonert for røykgasstemperatur med maks. 350C
Egenskaper
| Varemerke | Kaminexperten |
|---|---|
| Art.Nr. | 1027-04 |
| Design | Gulv |
| Bredde | 730 mm |
| Dybde | 365 mm |
| Høyde | 970 mm |
| Effekt middeltemperatur | 7 kW |
| Vekt | 120 kg |
| Farge | Sort |
| Tilkobling | Toppmontert |
| Energieffektivitet | A+ |
| Materiale | Stål/keramikk |
| Modell | Uten sideglass |
| Produkttype | Vedovn |
| EAN-nr | 8586008086090 |