




Ambar 3V EcoDesign
22 005 kr
- Bestillingsvare - Leveres normalt innen 2-3 uker.
- Hjemlevering
- Fri frakt!
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.

Ambar er en horisontal, vedfyrt peis og multifuel ovn som gir maksimal effekt med en nominell varmeeffekt på 7,1 kW og en svært høy virkningsgrad på over 77 %. Den har kapasitet for 50 cm lang ved. Ambar har et trippelt forbrenningssystem der gassene antennes igjen for å gi maksimal effektivitet, minimalt brenselforbruk og minimale utslipp (0,1 %). Takket være et rent glass-system får du et klart innsyn i peisen og flammene.
Varemerke
Beskrivelse
Ambar er en horisontal, vedfyrt peis og multifuel ovn som gir maksimal effekt med en nominell varmeeffekt på 7,1 kW og en svært høy virkningsgrad på over 77 %. Den har kapasitet for 50 cm lang ved. Ambar har et trippelt forbrenningssystem der gassene antennes igjen for å gi maksimal effektivitet, minimalt brenselforbruk og minimale utslipp (0,1 %). Takket være et rent glass-system får du et klart innsyn i peisen og flammene.
Vedovnen har EcoDesign 2022-teknologi for overlegen energieffektivitet og den er enkel å installere, rengjøre og vedlikeholde.
Panadero er bevisst på miljøet og jobber kreativt og fleksibelt med å kombinere design og kvalitet for å tilby markedets beste ovner.Hele ingeniørteamet jobber med disse viktige punktene. De følger alle kvalitetsstandarder for å kunne konkurrere på svært krevende markeder. Alle Panaderos ovner er sertifisert av europeiske laboratorier i henhold til deres strenge krav. Panadero produserer ovnene fra idé til ferdig produkt.
Panadero er bevisst på miljøet og jobber kreativt og fleksibelt med å kombinere design og kvalitet for å tilby markedets beste ovner.Hele ingeniørteamet jobber med disse viktige punktene. De følger alle kvalitetsstandarder for å kunne konkurrere på svært krevende markeder. Alle Panaderos ovner er sertifisert av europeiske laboratorier i henhold til deres strenge krav. Panadero produserer ovnene fra idé til ferdig produkt.
Dokument
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Panadero |
|---|---|
| Art.Nr. | 18696 |
| Design | Frittstående |
| Bredde | 563 mm |
| Farge | Sort |
| Dybde | 430 mm |
| Energieffektivitet | A |
| Høyde | 810 mm |
| Materiale | Stålplate |
| Modell | Med sideglass |
| Serie | Ecodesign |
| Type | Vedovn |
| Vekt | 95 kg |
| Nominell Effekt | 7,1 kW |
| Vannkappe | Nei |
| EAN-nr | 8426964186963 |
